Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ani wójt, ani te pieprzone chodniki tego by nie zmieniły. tak miało być, wielka tragedia dla rodzin ale Bóg miał w tym jakiś cel. bo niby dlaczego tego dnia Agnieszka nie jechała samochodem, a sprawca wypadku znając tą drogę na pamięć zjechał na prawą stronę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczera prawda . dodając wót złamanego grosza nie dokłada do szkoły w żulicach mszcząc się za to że nie dostał jej w swoje łapy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz Boga w to nie mieszajcie, on tylko patrzy na to wszystko z góry i płacze nad ludzką głupotą... On sie nie miesza w ludzkie sprawy, to ludzie maja dbac o rozwój a nie Bóg. Dwóje ludzi zgineło, taka młoda kobieta i małe dziecko... a dla kierowcy i jego rodziny to szok i uraz psychiczny do konca zycia. Wiec mi tu nie wciskajcie kitu ze chodnik nic by nie dał bo chyba od tego jest zeby zwiekszyc bezpieczenstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie opamiętajcie sie , czy ten chodnik by był czy nie to tak miało sie stac , dlaczego ten samochód nie zjechał wczesniej albo dalej tylko akurat w nich , ludzie gina na chodnikach gdzie droga jest oswietlona , zal mi tych ludzi ten dzieciak miał 7 lat całe zycie przed nim , mam syna w podobnym wieku i nie wyobrażam sobie zycia bez niego, jutro zapale znicz tylko tyle możemy dla nich zrobic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beznadzieja! to nie chodzi o wójta. Nawet jeśli chodnik byłby to i tak tragedia była nieunikniona. Wy wierzycie w Boga, znacie Biblie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tos napisał:
Juz Boga w to nie mieszajcie, on tylko patrzy na to wszystko z góry i płacze nad ludzką głupotą... On sie nie miesza w ludzkie sprawy, to ludzie maja dbac o rozwój a nie Bóg. Dwóje ludzi zgineło, taka młoda kobieta i małe dziecko... a dla kierowcy i jego rodziny to szok i uraz psychiczny do konca zycia. Wiec mi tu nie wciskajcie kitu ze chodnik nic by nie dał bo chyba od tego jest zeby zwiekszyc bezpieczenstwo
poglądy są różne. chodnik nie zatrzyma samochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ines napisał:
beznadzieja! to nie chodzi o wójta. Nawet jeśli chodnik byłby to i tak tragedia była nieunikniona. Wy wierzycie w Boga, znacie Biblie?
jasne to od jutra zacznij chodzić po ulicach i sprawdz co ci jest pisane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co, gatki typu tak miało być powiedzcie drugiemu dziecku zmarłej, jej męzowi i rodzinie... skoro wszystko jest tak zaplanowane to nic nie róbmy, przejdzmy do epoki kamienia, bo po co sie rozwijac, nie ma to jak tkwic w ciemnocie i zacofaniu, jeszcze moze stanmy sie drugą Ukrainą. Moze idzmy dokonajmy zbiorowego samospalenia na stosie a inni powiedza, nic sie trzeba robic i mówic, bo tak miało być... Po to Bóg dał rozum człowiekowi, żeby z niego korzystał i sie rozwijał i myslał o dobró wspólnym a nie o własnych interesach - co do niektórych ta zasada sie wogóle nie ima
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie powino do tego dojsc rodzina cierpi jak kierowca tak mugł szybko jechac!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wiecie co, gatki typu tak miało być powiedzcie drugiemu dziecku zmarłej, jej męzowi i rodzinie... skoro wszystko jest tak zaplanowane to nic nie róbmy, przejdzmy do epoki kamienia, bo po co sie rozwijac, nie ma to jak tkwic w ciemnocie i zacofaniu, jeszcze moze stanmy sie drugą Ukrainą. Moze idzmy dokonajmy zbiorowego samospalenia na stosie a inni powiedza, nic sie trzeba robic i mówic, bo tak miało być... Po to Bóg dał rozum człowiekowi, żeby z niego korzystał i sie rozwijał i myslał o dobró wspólnym a nie o własnych interesach - co do niektórych ta zasada sie wogóle nie ima
człowieku po po urodzeniu dziecka wygrałam walkę o życie. postawiłam życie dziecka nad swoje, teraz oboje mamy się dobrze i nie mów mi co może być zaplanowane. bo gówno o tym wiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zaniżaj poziomu dyskusji wątpliwymi wulgaryzmami. Tak jestem człowiekiem, ciężko to nie zauwazyc. Ciesze się z Twojego szczęscia i zwycięstwa, uzyskałas je dzięki chęciom wyrzeczeniom, szczesciu i wysiłkowi. Niestety nie każdy miał tyle szczescia, gdyz nie było prostego chodnika, poniewaz chyba władzom brakuje wyzej wymienionych cech, które Ciebie motywowały. A jeżeli chodzi o to czy wiem czy może być coś zaplanowane czy też nie to wiesz, mozesz sobie myslec tak aby Ci było jak najwygodniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
mniemam że masz dzieci i puścił byś tą drogą swoje. a ty masz pewnie pod domkiem chodnik, albo nie masz dzieci i nie wiesz o czym mówisz. mówimy o całym odcinku drogi.
Jestem matką gimnazjalisty który chodzi tą trasą codziennie od niemal 10lat, sama tyle lat chodziłam bez chodnikówn nawet kiedy oło kościoła nie było chodnika a dużym zagrożeniem były kolejki traktorów z burakami, wielkie ciężarówy z burakami wyjeżdżające ze składu itp... Nasza wieś nie jest w zwartej zabudowie więc błędne jest porównanie do Grodysławic i innych wsi.Moje dziecko jak codzień poszło dziś do szkoły właśnie koło miejsca zdarzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, to droga wojewódzka i nie wójta winić za brak chodnika. Dajcie już spokój i pomódlcie się za tych dwoje, którzy od nas odeszli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gall anonim napisał:
Ludzie, to droga wojewódzka i nie wójta winić za brak chodnika. Dajcie już spokój i pomódlcie się za tych dwoje, którzy od nas odeszli.
Nareszcie jakiś na miejscu komentarz..... [*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co z tego ,że wojewódzka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????????? to wójt powinien o to zadbać!!!! a ten nie rób nic nie robi!!!!!!a modlitwa jak najbardziej jest potrzebna http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100824/REGION/448591255
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
życie jest niesprawiedliwe [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cynik napisał:
Czy to była żulica? Jak się nazywają (odmiana) mieszkanka i mieszkaniec Żulic?
A ty jestes idiotą czy idiotem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze na zarząd wojewódzki zgońmy niekompetencje naszego samorządu, nie normalnie śmiech na sali. Zamiast zatrudniać po kilka osób do ścieków i śmieci, niech zatrudnią 2-3 ekspertów w zakresie pisania projektów unijnych i to by przyniosło 100 razy lepsze efekty i rezultaty. Nie twierdze, że gdyby był tam chodnik to nie było by tragedii, lecz to chyba daje do myślenia, że dość zycia w zacofaniu, dość bierności i przyzwolenia na bylejakość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie to nie jest czas na gdybanie i kłótnie. Ale Uwierzcie, jak by był chodnik to świętej pamięci Agnieszka wraz ze swoim synkiem nie musieli by iść jezdnią gdzie jeżdzą samochody tylko chodnikiem. i samochody mogły by normalnie dalej jeżdzić a piesi mieli by swoje miejsce. i niech nikt nie obwinia kierowcy bo znam człowieka i wiem, ze on nigdy nie należał do kieroców ktorzy jeżdzą w terenie zabudowym po 100 czy nawet 120. taka jest prawda tutaj powinny być chodniki a wójt nie robi nic tylko co mieśiąć zmienia samochody zamiast dołożyc do gminy. To jest droga krajowa ludzie chodżą do kościoła , do szkoły do sklepu i nie ważne czy to dziecko czy dorosły człowiek, to nie znaczy że dorosły człowiek moze zginąc!!!! ludzie opamietajcie się i nie kłóćcie bo taka jest prawda. Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myslę że nikt nie będzie winił kierowcy...być może faktycznie usnął, jeśli jechał po nocnej pracy.Pryecież napewno nie zrobił tego celowo !!! jemu także bardzo współczuję, bedzie mu ciężko z tym żyć, współczuję Rodzinie nieżyjących.Oraz także uważam że gdyby był chodnik prawdopodobnie do wypadku by nie doszlo...ale chodnika nie ma i nie wiadomo czy kiedzkolwiek będzie...a dziewczy i dziecka już nie ma... tak trudno uwierzyc że na szosie gdzie samochody jeżdżą może raz na godzinę a piesi chodzą może raz na dwie godziny, mogło dojść do tak strasznego wypadku..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...